""

آیا ظریفترین گوشی ۲۰۱۴ آیفون ۶ خواهد بود

0

در  پی شایعات یا به درستی منابع غیر رسمی این روزها تصاویری مفهومی از تکنولوژی جدید اپل یعنی همان آیفون ۶ که با ضخامت ۳ و ۴٫۵ میلیمتر منتشر کرده اند که اگر صحت داشته باشد، شاهد ظریفترین گوشی هوشمند جهان در سال ۲۰۱۴ از سوی اپل خواهیم بود.

همان طوری که هاکی است می دانید در لابراتوارهای اپل معمولا چند مدل اولیه تست شده و بعد از رسیدن به استانداردهای مورد نظر برای تولیدات راهی کارخانه (Manufacturing) شده و به تولید انبوه می رسد.

ایفون 6 , کوشی همراه , اپل , تکنولوژی

iphone 6

 

 

 

 

 

در یکی از نمونه های در حال تست شاهد آیفونی با صفحه نمایشگر ۵ اینچی و ضخامت ۳ میلیمتر(در پایین گوشی) و ۱٫۵ اینچ در قسمت بالای گوشی هستیم. در مدل دیگر ضخامت آیفون ۶ حدود ۴٫۵ میلیمتر در نظر گرفته شده است.در حال حاضر آیفون ۵S حدود ۷٫۶ میلیمتر ضخامت دارد. از سوی دیگر نمایشگر تعریف شده نیز گفته می شود ۵ اینچی است.

سال گذشته اپل ظریف ترین آی پد خود تحت عنوان آی پد ایر را راهی بازار کرد و نویسندگان فنی، نسل بعدی آیفون را هنوز نیامده به “آیفون ایر” تغییر داده اند!

مدل مفهومی ارائه شده از سوی Fuse Chicken نیز به آیفون ایر معروف شده که کلید اصلی داخل اسکرین نصب شده است. مدل مفهومی SET Solution نیز با حفظ کلید اصلی کشیده تر طراحی شده است.

تا آگوست سال گذشته گوشی هوشمند هوآوی اسند P6 با ۶٫۱۸ میلیمتر ظریفترین گوشی بود که بعدا گوشی Vivo x3 با ۵٫۷۵ میلیمتر جای آن را گرفت. گلکسی اس۴ سامسونگ نیز ۷٫۹ میلیمتر و اچ تی سی وان نیز ۹٫۳ میلیمتر است.

در حال حاضر قیمتی برای آیفون ۶ گذارش نشده است ولی در جدول زیرمیتوان قیمتهای مدلهای ایفون های که در بازار موجود هست را مشاهد نماید:

 قیمت انواع گوشی های اپل appel

کوشی همراه , اپل , تکنولوژی .iphone 6,

جدول قیمتهای ایفون

 

 

وحالا عکسهای از iPhone 6

مدل ۳ میلیمتری

ایفون 6 , کوشی همراه , اپل , تکنولوژی

phone 6

مدل ۴٫۵ میلیمتری بدون کلید اصلی

ایفون 6 , کوشی همراه , اپل , تکنولوژی

phone 6

ایفون 6 , کوشی همراه , اپل , تکنولوژی

phone 6

ایفون 6 , کوشی همراه , اپل , تکنولوژی

phone 6

 

باز نشر: پارس کده

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید