""

آیا منچستر یونایتد یار دوازدهم دارد؟

0

آیا منچستر یونایتد یار دوازدهم دارد؟

منچستر یونایتد موفق شد وستهم را ۱ بر صفر در دیدار جام حذفی چهارشنبه شب ۱۶ ژانویه، شکست دهد. تنها گل بازی را وین رونی به ثمر رساند.

منچستر

منچستر

 

 

 

 

 

اما سام آلاردایس، سر مربی وستهم می گوید که اعلام پنالتی به نفع منچستر یونایتد ناشی تصمیم جهت دارانه داوران در اولدترافورد است که طرف میزبان را می‌گیرند.

هر چند این پنالتی را وین رونی از دست داد، اما چیزی از خشم آلاردایس نکاست.در طول بازی یک بار هم به نظر می‌رسید که رافائل (بازیکن منچستر یونایتد) توپ را در محوطه جریمه با دست زده اما مایک داود، داور بازی، به نفع وست هم ضربه پنالتی اعلام نکرد.

طولی نکشید که داور اعلام کرد جردن اسپنس با دست مانع سانتر رایان گیگز شده و برای یونایتد پنالتی گرفت. وین رونی پشت توپ قرار گرفت اما نتوانست آن را به گل دوم خود و بازی تبدیل کند.
آلاردایس می‌گوید: “البته که خطای هند رافائل و خطای هند جردن اسپنس با هم متفاوت است.”
او در ادامه گفت: “جردن اسپنس برای وستهم بازی می‌کرد، آن هم در خانه منچستریونایتد در حالی که رافائل در خانه مقابل تماشاگران خودی بود. موضوع به همین سادگی است.”
آلاردایس همچنین گفت که داور با مشاهده تکرار صحنه ها می توانست به نفع وستهم هم پنالتی بگیرد.
او در این باره گفت: “دلیل آنکه داور متوجه ضربه دست رافائل نشد این بود که در موقعیت خوبی قرار نداشت. اما وقتی ضربه دست اسپنس را دید، جایش به مراتب بدتر بود. اگر قرار بود یکی را پنالتی بگیرد باید هر دو را می‌گرفت.”
منچستر یونایتد با این پیروزی به دور چهارم جام حذفی راه یافت.
در بازی دیگری که شب گذشته در این چارچوب برگزار شد، آرسنال در آخرین دقایق موفق شد با نتیجه یک بر صفر سوانزی را شکست دهد.

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید