""

از نیکی کریمی بازیگر تا سی دی فوتبال

0

خانم نیکی کریمی را می شناسید. بازیگر مشهور سینمای ایران که لابد همه شما می دانید قرار است یک مجموعه فوتبالی را به بازار شبکه خانگی بفرستند.
خانم کریمی که تجربه کارگردانی دو فیلم سینمایی ناموفق را درکارنامه دارد با اوضاع بد سینما به بازار فوتبال آمده تا محصول جدیدی – که در حد رقابت با محصولات تلویزیونی باشد – بسازد.

www.parskadeh.ir

نیکی کریمی

خانم کریمی در یکی دو ماه گذشته اوقاتی را به گفت و گو با ستارگان فوتبال اختصاص داده و گزارشهایی را از باشگاههایی مثل سپاهان و ملوان تهیه کرده است تا سری اول سی دی را به بازار بفرستد.


او که امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی در همین زمینه شرکت کرد همیشه به فوتبال علاقه مند بوده است اما به هرحال فراموش نکنیم ایشان در درجه اول یک بازیگرند و قاعدتا اکثر تمرکز خود را روی سینما گذاشته اند؛ ضمن اینکه به هرحال  زنان در ایران به دلیل فاصله با فوتبال کمتر از این رشته سررشته دارند.
اینکه برند نیکی کریمی این سی دی را پرفروش می کند یا نه هنوز مشخص نیست اما اگر کیفیت کار ارائه شده در حد لوگو و پوستر این دی وی دی باشد ، احتمالا آینده خوبی در انتظار خانم کریمی و بخش فرهنگی فدراسیون فوتبال نخواهد بود.
به هرحال ضمن تبریک ورود خانم کریمی به این عرصه تازه – که احتمالا از نظر مالی برای ایشان سود آور خواهد بود – منتظر اولین قسمت روزی روزگاری فوتبال می نشینیم. سریالی که اسمش هم کم کلیشه نیست!

منبع:گل

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید