""

بیوگرافی رضا قوچان نژاد ، بازیکن فوتبال ایران به همراه عکس

0

رضا قوچان نژاد ،این بازیکن خراسانی فوتبال ایران که در بازوی خود عکسی از ماردونا داشته تا علاقمندی اش را به این بازیکن آرژانتینی نمایش دهد.

رضا قوچان نژاد بازیکن فوتبال ایرانی-هلندی که در تیم استاندارد لیژ بلژیک بازی می کند.در کشورهای هلندو و بلژیک او را گوچی  Gucci صدایش می کنند وی در کارنامه خود بازی در تیم زیر ۱۹ ساله های هلند را نیز دارد.وی  سریع ترن گل در هلند را با ۹ ثانیه به ثمر رسانده است

عکس ماردونا روی بازوی رضا قوچانی نژاد

رضا قوچانی نژاد

زندگینامه رضا قوچان نژاد:

وی متولد ۲۹ شهریور سال ۱۳۶۶ می باشد.زادگاه او شهر مشهد است.وی در همان دوران کودکی به همراه خانواده خود به مشهد مهاجرت نمود.

دانشگاه:

وی در رشته علوم سیاسی درس خوانده و مدرک کسب نموده .ازنکات قابل توجه استعداد نواختن ویلون می باشد.

وی همچنین با عقیل اعتمادی دروازه بان سابق ایرانی هلندی باشگاه تراکتور سازی نسبت خویشاوندی دارد.(پسر خاله)

رضا قوچانی نژاد در برنامه نود

رضا قوچانی نژاد

چگونگی راهیابی به تیم ملی ایران

کارلوس کیروش در سفر اروپایی خود این بازیکن را در نظر می گیرد و با تو جه به عملکرد قوچان نژاد گوچی را به تیم ملی ایران دعوت می کند.

(خیلی ها در آن هنگام از کارلوس کیروش انتفاد کرده و معتقد بودند که وی در ازای دریافت پول این کار کرده است)

در بازیهای مقدماتی جام جهانی با عملکرد موفق قوچان نژاد مشخص شد که تصمیم کیروش تا چه حد درست بوده.

رضا قوچانی نژاد

رضا قوچانی نژاد

البته برای اولین بار زمانی که افشین قطبی (سرمربی سابق تیم ملی) برای استعداد یابی سفری به هلند داشت مورد توجه این مربی قرار گرفت و حتی قطبی در اظهار نظری نسبت به قوچان نژاد از او به عنوان بازیکنی که می تواند مشکل گلزنی تیم ملی را رفع کند یاد کرد و حتی از مسؤولان فدراسیون خواست تا زمینه حضور او در تمرینات تیم ملی را فراهم سازند اما مشکل سربازی که گوچی با آن رو به رو بود اجازه نداد تا وی بتواند تیم ملی را همراهی نماید

رضا قوچانی نژاد

رضا قوچانی نژاد

قوچان نژاد هم برای حضور در تیم ملی ایران مشکلاتی مشابه مشکلات دژاگه داشت. او در تیم ملی رده پایه کشور دیگری بازی کرده. مانند دژاگه در ایران به دنیا آمده و مشکلات مربوط به خدمت سربازی را خواهد داشت.

اما گفته می شود کی روش چند ماه قبل با مسئولان عالیرتبه نظام وظیفه صحبت کرده تا مشکل خدمت بازیکنان ایرانی الاصل مقیم خارج از کشور حل شود. بازیکنانی که بر اساس قوانین کشور چون بیش از ۵ سال خارج از ایران بودند ، می توانند از قانون خرید خدمت استفاده کنند.

رضا قوچانی نژاد

 

باز نشر:پارس کده

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید