""

جدیدترین مدل کنسول PS Vita در راه است

0

جدیدترین مدل کنسول PS Vita در راه است:

 

PS Vita

منابع نزدیک به سونی ادعا می کنند مدل جدید برای کنسول دستی Vita 4G عرضه می شود که همراه با کاهش قیمت کنسول دستی و کارت های حافظه خواهد بود.

طبق گفته آن ها مدل جدید Vita دارای USBهای جدید، خروجی HDMI و منبع تغذیه جدید می باشد. قرار است این مدل در ۲۰ فوریه در مراسمی که سونی پیش رو دارد معرفی شود. این معرفی همراه با عرضه firmware جدید برای Vita و کاهش قیمت ان می باشد.

•مدل جدید از نسل چهارم یعنی ۴G پشتیبانی می کند و قرار است جایگزین مدل ۳G شود. این مدل که سخت افزارش به روز شده است با قیمت ۲۹۹$ به فروش خواهد رسید.

•مدل Wi-Fi با قیمت ۲۴۹$ در فروشگاه ها فروخته خواهد شد.

•برای پشتیبانی از ۴G یک Firmware جهت پشتیبانی کلیه دستگاه ها از این فناوری منتشر می شود و قابلیت های جدیدتری را به کنسول اضافه می کند مانند راه جدید برای پوشه بندی برنامه ها و بازی ها

•مدل جدید ممکن است مثل شایعه PS4 در ۲۰ فوریه و یا در E3 معرفی شود اما حتما در اواخر سال به بازار عرضه می شوند.

•قیمت کارت های حافظه کاهش می یابد اما اطلاعات دقیقی در دست نیست.

 

طبق گفته منابع، دیگر هیچ گونه قطعات سخت افزاری و مشخصات Vita تغییر نمی کند. این تغییرات قابل قبول به نظر می رسد، مانند PSP و دیگر کنسول ها که در قطعات سخت افزاریشان تجدید نظر صورت گرفت و البته باید تا ۲۰ فوریه و یا E3 صبر کرد . اضافه شدن قابلیت ۴G در کنار کاهش قیمت حافظه  به Vita در بازاریابی کمک بسیاری می کند چرا که ۴G و LTE تبدیل به یک استاندارد برای دستگاه های همراه شده اند.

 

منبع:سایت گیمفا

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید