""

حامد حدادی به تورنتو رپتورز پیوست

0

حامد حدادی به تورنتو رپتورز پیوست

تورنتو رپتورز اعلام کرد که در جریان دور دوم نقل و انتقالات در ۲۰۱۳، حامد حدادی، بازیکن سنتر و رودی گی، مهاجم را به جای خوزه کالدرون و اد دیویدز از تیم ممفیس گریزلیز به خدمت گرفته اند.

حامد حدادی

حامد حدادی

 

 

در جریان این انتقال که میان سه تیم ممفیس گریزلیز، تورنتو رپتورز و دیترویت پیستونز انجام شد، اد دیویس، خوزه کالدرون و پیک به ممفیس پیوستند.
تیم ممفیس نیز خوزه کالدرون را به دیترویت پیستونز خواهد داد تا تیشان پرینس و آستین دی را به خدمت بگیرد.
برایان کولانجلو، رئیس باشگاه تورنتو رپتورز گفت: “این درست همان قراردادی است که ما به دنبالش بودیم و قدم بزرگی برای تیم ما محسوب می شود.”
حدادی۲۷ ساله، اولین بازیکن ایرانی است که به لیگ حرفه ای بسکتبال آمریکا (NBA) راه یافته است. او در این فصل از رقابت ها به طور متوسط ۲ امتیاز کسب کرده است.
با توجه به اینکه حامد حدادیان دارای ویزای کاری تک ورودی از آمریکاست، ممکن است در صورت خروج از آمریکا و ورود به کانادا، هر بار برای بازگشت به آمریکا برای شرکت در بازی های لیگ، احتیاج به اخذ ویزای مجدد داشته باشد.
تورنتو رپتورز تنها تیم بسکتبال کانادایی است که در NBA حضور دارد.
رودی گی ۲۶ ساله در این فصل از رقابت ها متوسط ۱۷.۲ امتیاز را کسب کرده است.
ممفیس گریزلیز که مدتی است درگیر مشکلات مالی شده، اخیرا ماریز اسپایتس، ستاره ذخیره با ارزش و دو بازیکن دیگر خود را به کلیولند کاوالیرز فروخته بود تا بدین ترتیب از پرداخت حقوق های بالا و همچنین پرداخت میلیون ها دلار مالیات خلاص شود.

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید