""

طراحی خودرو با الهام گرفتن از پرندگان دریایی +عکس

0

طراحی خودرو :

خودروی به شکل پرگان

یکی از کارخانه های خودروسازی بزرگ و معروف در دنیاآلفا رومئو است که همه ساله خودروهای پر قدرتی را وارد بازار اتومبیل می کند.

این کمپانی بزرگ خودروسازیچند وقت قبل با کمک کارخانه”برتونه” طرحی را بانام “پنداین” به نمایش گذاشت که در نوع خودش بسیار منحصر به فرد است.

این خودرو برای اولین بار در نمایشگاه ۲۰۱۰ جنوا به نمایش در آمد و طرح های آن نمایش داده شد اما همچنان به عنوان یک طرح شناخته می شود و اطلاعاتی در مورد ساخت آن تا به حال به بیرون درز نکرده است.

 

 

اسم این خودرو از روی یک نوع خاص از پرندگان دریایی اقتباس شده است که به نام عقاب دریایی معروف است و بیشتر در آب های شمالی دیده شده است. طرح بدنه این خودرو نیز به گونه ای الهام گرفته از این پرنده است.

این خودرو بر خلاف تمام خودروهای که این روزها با سوخت پاک ارائه می شوند یک موتور ۸ سیلندر با قدرت ۴۷۰۰ سی سی دارد که در نوع خودش بی نظیر است و البته مصرف سوخت بسیار بالایی دارد و همچنین می تواند حتی تهدیدی برای رکورد سرعت بوگاتی باشد.   طراحی داخلی این خودرو نیز مانند ظاهر بیرونی اش بسیار زیبا و جالب است. تمامی فضای داخلی این خودرو از فیبرکربن درست شده است و البته تنها برای دو نفر صندلی داخل آن موجود است

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید