""

دانلود داستان کودکانه تیزچنگال ماهیچه دوست

0

اوایل دهه شصت و اواخر دهه پنجاه یکسری داستان های صوتی با توجه به محدوودیت های آن زمان با نام ۴۸ داستان وارد بازار گردیده بود که مورد استقبال کودکان آن زمان قرار گرفته بود.اکنون آن داستان ها را آماده کردیم که به مرور در سایت قرار می گیرد.

یکی از آن داستان ها گربه ماهیچه دوست بود که آن را برای دانلود برایتان آماده کردیم که می توانید این کتاب صوتی را دانلود نمایید

دانلود داستان تیز چنگال ماهیچه دوست

تیز چنگال ماهیچه دوست

ابتدای داستان:

یکی بود یکی نبود

سال ها پیش در یکی از شهرهای ایران گربه ای زندگی می کرد که همه موش ها از دست این آقا گربه جون به لبشون رسیده بود و در تمام شهر و اطرف اون هیچ موشی نبود که وقتی نام تیز چنگال ماهیچه دوست رو بشنوه به لرزه نیفته یا وقتی اونو از دور ببینه از جون خودش ناامید نشه .از هیبت و یال و کوپال و چنگ و دندونهاش نپرسید که هر چی بگم کم گفتم .گربه نگو بگو شیر. شیر نگو بگو ببر و پلنگ .ببر و پلنگ نگو ، بگو اژدها.

یه روز ۳ تا موش بیچاره در کنج خلوتی نشسته بودند و داشتند با هم درد و دل می کردند و آنها در صندوق خانه حکمران شهر نشسته بودند و به سخنان شاعری که برای حاکم وصف این گربه رو می نمود و از ابهت و قدرت و یال و کوپال اون تعریف می کرد گوش می دادند و ….

اکنون می توانید قصه های کودکی خود را دانلود کرده و هم خودتان گوش کنید و اگر دارای کودکی هستید آنها هم گوش کنند

دانلود داستان کودکانه تیز چنگال ماهیچه دوست

نوع فایل : mp3

زمان: ۵۱ دقیقه

حجم فایل : ۱۲mb

دانلود

 

 

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید