""

زانتیا و جریمه ۲۲ میلیون ریالی اش

0

زانتیا و راننده متخلفش:

رئیس پلیس راه استان اصفهان از توقیف خودروی متخلف زانتیا در محور نایین یزد استان اصفهان توسط پلسی راه اصفهان توقیف شد.رئیس پلیس استان اصفهان گفت : خودروی توقیفی ۲۲ میلیون ۳۶۰ هزار ریال جریمه بدلیل تخلفات متعدد رانندگی در سوابق قبلی خود دارد.

زانتیا

زانتیا

 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ “علی نیکبخت” رئیس پلیس راه استان اصفهان با اعلام این خبر افزود: ماموران پلیس راه نایین به یزد استان اصفهان حین کنترل خودروی های عبوری سواری متخلف زانتیا را متوقف و سوابق آن را مورد بررسی قرار دادند .
وی تصریح کرد: در استعلامات صورت گرفته مشخص شد خودروی توقیفی مبلغ ۲۲ میلیون ۳۶۰ هزار ریال جریمه بدلیل تخلفات متعدد رانندگی در نقاط مختلف کشور و در سوابق قبلی خود دارد .
این مقام مسئول تصریح کرد: از این جهت برابر ماده ۸ قانون جدید رسیدگی به تخلفات رانندگی پلیس راهور ناجا خودرو توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به پلیس راه اصفهان منتقل شد.
رییس پلیس راه استان اصفهان با بیان اینکه راننده برای رفع توقیف خودروی خود می بایست در کلاس های آموزشی پلیس راه شرکت کند گفت:حضور در این کلاس ها الزامی بوده و تمامی کسانی که خودروهایشان توقیف می شود باید در این کلاس ها شرکت و آموزش های لازم را فرا گیرند .
نیکبخت اعمال جریمه از سوی پلیس راه ، را در رعایت قوانین و مقررات و پیشگیری از حوادث جانی و مالی موثر عنوان کرد و گفت: پلیس هرگز راضی به جریمه کردن رانندگان نیست و امیدواریم رانندگان قوانین و مقررات را رعایت کنند تا شاهد اینگونه جریمه ها نباشیم.

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید