""

ستاره ی میلان در تهران

0

ستاره ی میلان در تهران

پرسپولیسی ها که می خواستند برای دربی یک مهمان سرشناس را به آزادی بیاورند ،

فرانکو بارزی

فرانکو بارزی

 

 

 

نماینده سرشناس باشگاه میلان را به تهران آوردند تا او هم بازی دربی را ببیند و هم اینکه فرصتی داشته باشد برای ارزیابی امکانات باشگاه پرسپولیس برای ایجاد همکاری دوجانبه میان پرسپ.لیس و آث میلان. فرانکو باره سی در گفت و گوی کوتاهی که با خبرآنلاین داشت، اینچنین گفت: « برای اولین بار است که به ایران سفر می کنم و افتخار بسیار بزرگی برای من است که به کشور پر فرهنگ و با تمدن ایران سفر کرده ام. در واقع بهانه این سفر حضور مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در کشور ما بود و در نشستی که بین ما انجام شد در خصوص موضوعات مختلف توسعه و گسترش باشگاه پرسپولیس بحث و گفتگو شد. باید بگویم که بسیار خوشحالم این فرصت برای من فراهم شد تا به کشوری بیایم که یکی از بزرگترین داربی های فوتبال دنیا در آن برگزار می شود. این را می دانم که چهارمین داربی بزرگ دنیا در ایران برگزار می شود و وقتی شنیدم که برای این بازی یکصد تا یکصد و بیست هزار نفر به ورزشگاه می آیند واقعا تعجب کردم و خوشحالم که می توانم این مسابقه را از نزدیک تماشا کنم.

پرسپولیس,پیروزی,تهران,باشگاه,میلان,رویانیان,ایتالیا,

فرانکو در ایران

اما موضوع اصلی سفر من بخاطر این است که آقای رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در سفری که به ایتالیا داشتند، مستندی از باشگاه پرسپولیس و یکی از داربی های این تیم برای من نمایش داده شد و این فیلم انگیزه من را برای تماشای این مسابقه بیشتر کرد و امیدوام که شاهد یک مسابقه بسیار خوب باشم. من خیلی خوشحالم که رنگ پیراهن باشگاه پرسپولیس هم رنگ پیراهن باشگاه سابق من یعنی میلان است و قرمز بر تن می کنند. خوشحالم می شوم که در مسابقه داربی، پرسپولیس برنده شود.
کاپیتان سابق میلان که شماره ۶ تیم روسونری به پاس زحماتش در این باشگاه بایگانی شده در قسمت دیگری از صحبت هایش به همکاری دو باشگاه میلان و پرسپولیس اشاره کرد و گفت:« بعد از پایان داربی ما به بحث اصلی خواهیم پرداخت که در واقع همکاری دو جانبه دو باشگاه است. باید بگویم که بزودی اعضای آکادمی فوتبال میلان به ایران سفر خواهند کرد و من نیز همه شرایط را بررسی خواهم کرد تا هر چه سریعتر شرایط تاسیس آکادمی فوتبال آث میلان در ایران انجام شود.»

فرانکو بعد از ورود به تهران شال تیم پرسپولیس تهران را در گردن آویخت تا ثابت کند که محمد رویانیان به زیر ساخت های فوتبال اهمیت خاصی قائل است.

پرسپولیس,پیروزی,تهران,باشگاه,میلان,رویانیان,ایتالیا,

فرانکو

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید