""

عکس های آنا نعمتی به همراه دخترش

0

آنا نعمتی که بعد از بازی در فیلم سینمایی “یکی می خواد باهات حرف بزنه” ساخته منوچهر هادی سفیر اهدای عضو بیمارستان تخصصی مسیح دانشوری شد و به اتفاق شهاب حسینی تندیس اهدای عضو را از تنها بیمارستان تخصصی اهدای اعضا دریافت کرد در همین زمان کوتاه سعی کرده خانواده های مختلفی که فرزندشان را به علت مرگ مغزی از دست داده اند برای اهدای اعضای بدن عزیزانشان ترغیب کند.

www.parskadeh.ir

انا نعمتی

من در مجاب کردن خانواده ها بسیار متاثر می شوم

این بازیگر در گفت وگویی با رویش در خصوص میزان موفقیتش در مجاب کردن خانواده ها برای پیوند اعضای فرزندانشان گفته است: کلا حس بخشیدن حس خوبی است. با این که من در مجاب کردن خانواده ها بسیار متاثر می شوم ولی همین حس زندگی بخشیدن به چند نفر دیگر بسیار لذت بخش است ولی با توجه به سختی این کار دوست دارم این راه را بروم و بتوانم حداقل برای این خانواده ها باعث دلگرمی باشم.

وی همچنین از این موضوع سخن گفته است که از ۶ سال پیش با حضور در جشن نفس و پرکردن کارت پیوند اعضاء با این مقوله آشنا شده است.

خود من هم دخترم را به تنهایی بزرگ کردم

www.parskadeh.ir

آنا نعمتی

نعمتی در این فیلم(یکی می خواد باهات حرف بزنه) نقش مادری را ایفا می کند که کودکش را به دلیل مرگ مغزی از دست داده و سعی می کند با پیدا کردن پدرش اعضای بدن دخترش را اهدا کند.

این بازیگر در پاسخ به این سوال که این کاراکتر چقدر به شخصیت اصلی خودت و زندگی طبیعی ات نزدیک است گفته: بسیار زیاد خود من هم دخترم را به تنهایی بزرگ کردم و کاملا توانستم لیلا و علاقه اش را به دخترش درک کنم.
وی در بخش دیگر این مصاحبه افزوده است: من اگر بازیگر سینما هم نبودم باز هم در هر موقعیتی از اجتماع که بودم دوست داشتم در راستای دغدغه های شخصی ام حرکت کنم. من دختری دارم که تمام مدت به آینده اش فکر می کنم و همه زندگی من است،  بنابراین من به عنوان کسی که مادر هستم نمی توانم از کنار کودکان کار بی تفاوت بگذرم. اگر حضور من بتواند ذره ای به این بچه ها کمک کند چرا باید دریغ کنم، دوست دارم دختر من هم با این فضا آشنا شود و ببیند با آن بچه ها فرقی ندارد و باید به آنها کمک کند.وقتی سر چهاراه بچه هایی را می بینم که مثلا فال می فروشند از آنها درباره درس خواندن می پرسم و می بینم به درس علاقه دارند فقط باید کمک بشوند تا در این مسیر قرار بگیرند.

منبع: رویش

باز نشر : پارس کده

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید