""

عکس های بازیگران ایرانی قبل و بعد از عمل بینی

0

علم پزشکی آنچنان رو به جلو حرکت کرده که خیلی از بازیگران سینما و هنرمندان ترجیح می دهند که خود را به تیغ جراحان بینی بسپارد تا در سینمای امروز که یه پای پیشرفت چهره دوست داشتنی داشتن هست از دیگران عقب نباشند.

اکنون به هنرپیشه های و آرتیست هایی می پردازیم که چهره خود را با جراحی بینی تغییر داده اند و عکس های قبل و بعد از جراحی آنها را بررسی می کنیم.

عکس های بازیگران ایرانی قبل و بعد از عمل بینی

شیلا خداد

عکس شیلا خداد قبل و بعد از عمل جراحی

شیلا خداد

راحی بینی چهره شیلا خداداد را نسبت به گذشته‌اش متفاوت کرده است. صورت او بازتر شده و بینی جدید حسابی به چهره‌اش می‌آید؛ البته تغییر رنگ و مدل ابرو هم او را نسبت به سال‌هایی که جوان‌تر بود، کاملا متفاوت کرده که این تفاوت اتفاق مثبتی در چهره او محسوب می‌شود.

نگار فروزنده

عکس نگار فروزنده قبل و بعد از عمل جراحی بینی

نگار فروزنده

او هم جزو کسانی است که حسابی از پیشرفت علم در زمینه زیبایی بهره برده است. قبل و بعد نگار فروزنده دربرگیرنده تفاوت‌های مشخصی است که جراحی بینی می‌تواند یکی از آنها باشد. جدا از همه اینها چهره نگار فروزنده این روزها نسبت به قبل بیشتر جاافتاده که خب یکی از دلایلش می‌تواند همین اعمال تغییرات باشد.

شهنام شهابی

عکس شهنام شهابی قبل و بعد از عمل جراحی بینی

شهنام شهابی

او جزو کسانی است که چه بسا بیشترین تغییرات را در چهره‌اش تجربه کرده است. صورت این روزهای به قول معروف فشن شهنام شهابی هیچ نمایی از چهره‌اش در گذشته ندارد. از رنگ پوست صورتش گرفته تا عمل بینی و مدل ابرو و مو، همه و همه تغییرات مشخصی داشته‌اند که در یک نگاه گذرا هم کاملا به چشم می‌آیند.

شبنم قلی خانی

عکس شبنم قلی خانی قبل و بعد از عمل جراحی بینی

شبنم قلی خانی

اولین و مشخص‌ترین تغییری که در چهره شبنم قلی‌خانی به چشم می‌آید جراحی بینی اوست که قیافه‌اش را زیر و رو کرده است. مقایسه قبل و بعد شبنم قلی‌خانی در یک نگاه سریع و گذرا گواه همین ادعاست. او این روزها به لحاظ استایل، به مراتب برازنده‌تر از گذشته است.

آرام جعفری

عکس آرام جعفری قبل و بعد از عمل جراحی بینی

آرام جعفری

گر چه عکس قدیمی آرام جعفری با گریم است ، اما باز هم نمی‌توان نقش غیر قابل انکار جراحی زیبایی بینی را در چهره فعلی‌اش نادیده گرفت. آرام جعفری هم جزو آن دسته کسانی است که صورتش نسبت به چند سال پیش حسابی بازتر شده است. این تغییر قیافه البته روند مثبتی داشته است.

پرستو صالحی

عکس پتو صالحی رس قبل و بعد از عمل جراحی بینی

پرستو صالحی

شما در یک نگاه سریع هم متوجه تغییرات چهره پرستو صالحی می‌شوید که خب شاید شاخص‌ترین آنها جراحی زیبایی بینی باشد. کمی که دقیق‌تر شوید، متوجه خواهید شد، صورت او نسبت به سال‌های قبل پرتر شده است و در کل چهره فعلی‌اش بسیار بهتر از قبل است؛ ضمن اینکه ابروهای پهن‌تر هم به پرستو صالحی خیلی بیشتر می‌آید.

محسن یگانه

عکس محسن یگانه قبل و بعد از عمل جراحی بینی

محسن یگانه

شاید در ابتدا متوجه جزییات تغییر صورت محسن یگانه نشوید و فقط یک تحول بزرگ را به چشم ببینید اما کمی که دقیق شوید متوجه می‌شوید صورت محسن یگانه حسابی باز شده است؛ البته می‌توان تغییرات صورت محسن یگانه در تغییر مدل مو و استایل چهره‌اش را هم در تحولات صورتش دخیل دانست.

فرهاد مجیدی

عکس فرهاد مجیدی قبل و بعد از عمل جراحی بینی

فرهاد مجیدی

کاپیتان سابق و البته محبوب استقلالی‌ها جزو آن دسته افراد سرشناسی است که تغییرات صورتش حسابی به او می‌آید و البته با گذشته کاملا متفاوتش کرده است. جدا از اینکه فرهاد مجیدی سخت ورزش می‌کند و خوب می‌داند سراغ چه مدل مویی برود که به او بیاید با یک جراحی بینی، نقص صورتش را از بین برده تا حالا سن و سالش اصلا تناسبی با چهره‌اش نداشته باشد.

کتایون ریاحی

عکس کتایون ریاحی قبل و بعد از عمل جراحی بینی

کتایون ریاحی

انوی باوقار سینما و تلویزیون ایران که مدتی است از بازی کنار کشیده و روزهای آرامی را در جزیره کیش می‌گذراند، بین کسانی قرار می‌گیرد که قبل و بعد متفاوتی در چهره را تجربه کرده‌اند. او این روزها نسبت به دهه سوم زندگی خود به مراتب‌تر صورت به مراتب بهتری دارد که جراحی بینی می‌تواند یکی از این فاکتورهای تاثیرگذار باشد.

منبع: ایده آل

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید