""

فیس بوک ، بهترین مکان برای کار کردن می باشد

0

فیس بوک ، بهترین مکان برای کار کردن می باشد :

طبق آمار ارایه شده از طرف موسسه Glassdoor ، فیس بوک در صدر مشاغلی است که یک فرد می تواند در آن مشغول به کار باشد.

فیس بوک
Glassdoor ، موسسه ای مرتبط با مشاغل و کسب و کارهاست که در سطحی جهانی ، به معرفی کسب و کارهای مختلف می پردازد و از درون و بیرون آنها را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و گزارش هایی از این بررسی ها منتشر می کند.


امسال پنجمین سالی است که این موسسه جایزه سالانه انتخاب کارمندان را برگزار می کند و طی این نظرسنجی که در میان کارمندان بسیاری از شرکت ها برکزار شد ، در نهایت نام ۵۰ شرکت برتر برای کارکردن از نظر کارمندان اعلام گردید. در این میان ، فیس بوک با کسب بیشترین امتیاز در صدر بهترین شرکت ها برای کارکردن در سال ۲۰۱۳ قرار دارد.
در شرکت فیس بوک ، افرادی که به طور قراردادی و موقت (interns) همکاری می کنند بین ۵۶۰۰ تا ۶۳۰۰ دلار درآمد دارند. یعنی حدود ۶۵۰۰۰ دلار در سال. این در حالی است که یک مهندس نرم افزار در این شرکت چیزی در حدود ۱۱۴۰۰۰ دلار در سال درآمد کسب می کند.
پرداخت حقوق بالا ، یکی از روش هایی است که شرکت های مختلف برای جذب نخبگان و برترین های دانشگاه ها انجام می دهند و به نظر می رسد فیس بوک در این امر موفق بوده است.
در این لیست شرکت های مطرح دیگری در زمینه فعالیت های آنلاین وجود دارند. از جمله گوگل ، در رتبه ۶ ، لینکداین در رتبه ۱۴ و مسترکارت در رتبه ۲۹

اطلاعات بیشتر از منبع اصلی

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید