""

پژو onyx +تصاویر

0

پژو onyx +تصاویر

همه ما ایرانی ها به نوعی با محصولات کارخانه پژو آشنا هستیم چرا که مدل های متفاوتی از این خودرو در کشور ما وجود دارد. این شرکت به تازگی طرحی بسیار زیبا را ارائه کرده است.

کارخانه خودروسازی پژو در نمایشگاه امسال، خودروی با طراحی عجیب و همچنین بسیار زیبا را ارئه کرده است که نام آن “Onyx” است.

این خودرو در طراحی ظاهری بسیار خوب کار شده است. طراحی رنگ های بدنه و همچنین قالب تراش خورده و تیز این خودرو به نوعی با خودروهایی که این روزها بیشتر با طراحی کروی هستند متفاوت است.

چراغ های این خودرو همان سبک همیشگی پژو را رعایت کرده اند اما به گونه ای تراش خورده اند که جریان باد را به اطراف خودرو هدایت کنند تا مبدا از سرعت آن کاسته شود.

طرح های داخل این خودرو نیز مابین طراحی های بسیار عجیب خودروهای فرمول یک و همچنین یک خودروی بسیار شیک و راحت است. این باعث شده تا سرنشینان احساس راحتی بسیار زیادی داشته باشند.

“Onyx” نه تنها از نظر ظاهری بلکه از نظر فنی نیز بسیار قدرتمند طراحی شده است. پژو برای این خودرو یک موتور هشت سیلندر با حجم موتر ۳٫۷ لیتر انتخاب کرده است.

این موتور قدرتمند به این خودرو اجازه می دهد تا ۶۰۰ اسب بخار انرژی تولید کند و آن را با یک جعبه دنده ۶ سرعته میفرستد تا بتوانید به راحتی کنترلش کنید.

اما این قدرت موتور به همینجا ختم نمی شود چرا که طراحان یک موتور الکتریکی دیگر نیز در این خودرو قرار داده اند که با روشن کردن آن ۸۰ اسب بخار دیگر به قدرت موتور اضافه می شود و می توانید از سقف سرعت ۳۵۰ کیلومتر در ساعت نیز فراتر بروید.

“Onyx” می تواند اینده ای بسیار روشن برای پژو باشد چرا که هم ازنظر طراحی و هم از نظر فنی بسیار قدرتمند است و کمتر خودرویی می تواند به آن برسد.

 

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید