""

کشف جسد مجری تلویزیون در خانه اش

0

کشف جسد مجری تلویزیون در خانه اش:

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، صبح امروز از کشف جسد یکی از مجریان صدا و سیما در منزل شخصی اش خبر داد.

به گزارش «تابناک» بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بامداد امروز یکشنبه سوم دیماه در پی تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت فردی بنام “نیما” ( نهاوندیان) از مجریان صدا و سیما در منزل شخصی اش، بلافاصله مامورین کلانتری ۱۳۷ شهرآرا و کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حاضر و ضمن حفظ صحنه، به بررسی در این خصوص پرداختند.

کشف جسد مجری تلویزیون

شایان ذکر است، جسد متوفی جهت تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات قضایی و پلیسی در این زمینه ادامه دارد.

نیما نهاوندیان از مجریان ورزشی شکه دو سیما بود که از چندی قبل فعالیت خود را در شبکه “شما” آغاز کرده بود.

در همین ارتباط شبکه ایران نوشت در حالی که صبح امروز خبری مبنی بر کشف جسد یکی از مجریان شبکه دوم سیما در منزل شخصی اش در شهرآرا از طریق «ایسنا» مخابره شد، براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، نام کوچک این مجری «نیما» بوده ولی هنوز علت مرگ وی مشخص نیست.
اگر بخواهیم به واسطه نام کوچک این مجری به گمانه زنی درباره کشف هویت واقعی وی دست زنیم با سه گزینه اصلی روبرو می شویم، یکی نیما کرمی، دوم نیما فلاح و سوم نیما نهاوندیان! از آنجا که شنیده ها حکایت از آن دارند که این مجری بیشتر در شبکه دوم برنامه داشته نگاهها به سمت نیما نهاوندیان می رود؛ مجری گرگانی تباری که اجرای برنامه ورزشی فرهنگی «دورخیز» را که به صورت زنده صبح های جمعه از شبکه دو پخش میشد برعهده داشت و مدتی هم در برنامه «ورزش از نگاه دو» به فعالیت مشغول بود

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید