""

یوبی سافت:ما «لیست سیاه» را برای گرفتن نتیجه بهتر به تاخیر انداختیم

0
یوبی سافت: «لیست سیاه» را به تاخیر انداخت

«اسپلینترسل: لیست سیاه» با تاخیری چندماهه به اواخر ماه آگوست موکول شد.

 

همان طور که می‌دانید روز گدشته یوبی‌سافت اعلام کرد زمان انتشار عنوان «اسپلینترسل: لیست سیاه» با تاخیری چندماهه به اواخر ماه آگوست موکول شد.  به همین منظور Alex Parizeau (تهیه کننده بازی) در مورد دلایل این تاخیر ناگهانی صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌توانید متن کامل را مشاهده کنید:

سام فیشر

“امیدواریم طرفداران از آخرین تریلر منتشر شده از بازی لذت برده باشند. همان طور که احتمالا می‌دانید تاریخ انتشار این بازی از بهار ۲۰۱۳ به ماه آگوست تغییر کرد.”

وی ادامه داد:

“قبلا هم این نکته را ذکر کرده بودیم؛ این بازی بزرگ‌ترین بازی سری «اسپلینتر سل» است. ما سعی کردیم در این بازی چه در بخش تک نفره و چه در بخش چند نفره و آنلاین تغییرات مثبتی را ایجاد کنیم که هر کدام به عالی‌تر شدن بازی کمک می‌کنند و این زمان تاخیر نسبتا زیاد تنها برای رضایت طرفداران قدیمی این بازی است. این تاخیر در «فارکرای ۳» نیز نشان داد که چنین زمان‌هایی به بازی برای تبدیل شدن به یک شاهکار کمک می کنند.”

وی در ادامه افزود:

“ما برای این بازی برنامه‌های بزرگی داریم تا این عنوان به یکی از برترین‌های ۲۰۱۳ تبدیل شود. از تمام مسئولان شرکت یوبی‌سافت که ما را در تمام لحظات یازی کردند نیز تشکر می‌کنم”

این عنوان قزاز است در تاریخ ۲۰ آگوست در آمریکا و ۲۲ آگوست در اروپا برای پلتفرم‌های PC, PS3 و Xbox 360 منتشر شود.

منبع برداشت:سایت دنیای بازی

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید