""

۶ ماده غذایی کاهش دهنده میل جنسی

8

همه خوراکی ها و غذاها بکسری فوایدی دارند اما ممکن است در کنار فوایدشان یکسری خواصی داشته باشند که زیاد جالب نباشد.

۶ خوراکی یا غذایی که باعث کاهش میل جنسی می گردند را اینجا برایتان گردآوری نموده ایم.

سرد بودن جنسی

سرد بودن جنسی

قهوه:

قهوه کاهش دهنده میل جنسی

قهوه

که از دانه های بو داده شده گیاه قهوه بدست می آید که قبلا در مقاله ۵  خاصیت قهوه که بهتر است بدانیم در موردش نوشته بودیم دارای خواص شادی آور و ضد افسردگی است و همچنین از پوسیدگی دندان جلوگیری می کند اما باعث افزایش هورمون های استرس زا مانند کورتیزول می شود که کاهش دهنده میل جنسی است و بنابراین زیاد قهوه ننوشید.

سبوس:

سبوس کاهش دهنده میل جنسی

سبوس

غنی ترین منبع غذایی و الیاف گیاهی محسوب می شود . افزایش مصرف آن حجم مدفوع را افزایش می دهد و برای جلوگیری از یبوست مناسب است ولی فیتوستروژن زیادی تولید می کند و میل جنسی را کاهش می دهد مصرف زیاد آن باعث ریزش مو در مردان م ی گردد.

نوشابه های گاز دار:

نوشابه های گازدارکاهش دهنده میل جنسی

نوشابه های گازدار

نوشابه های گازدار قند خون را افزایش می دهد و باعث دیابت می گردد برای اطلاعات بیشتر به مقاله نوشابه های گازدار معمولی و حتی رژیمی نخورید مراجعه نمایید ، تاثیر منفی بر شور جنسی دارد.

نعناع:

نعناع کاهش دهنده میل جنسی

نعناع

 

این گیاه که دارای خواص پونه است دارای فوایدی من جمله نیرودهنده و بادشکن است. از برگ های نعناع برای خوش طعم کردن دوغ و یا ماست استفاده می شود و همچنین برخی آن را سرخ می کنند وبرای خوشمزه کردن آن را در آش می ریزند اما دارای خاصیت کاهش دهدنده میل جنسی نیز می باشد.

الکل:

نوشیدنی های الکلی کاهش دهنده میل جنسی

نوشیدنی

از آن جایی که الکل خواب آور است و مانع تولید تستسترون می گردد که خود تستسترون افزایش دهنده میل جنسی است بنابرین کاهش دهنده میل جنسی محسوب می شود.

برای اطلاعات بیشنر رجوع کنید به مقاله : بهتر است بیشتر در مورد مشروبات الکلی بدانیم

غذاهای سرخ کردنی :

غذاهای سرخ کردنی کاهش دهنده میل جنسی

همبرگر

غذای سرخ کردنی کاهش دهنده تستسترون است و همچنین تولید اسپرم مردان را دچار مشکل می گردند بنابراین در خوردن آن اعتدال را فراموش نکنید.

(هفت راه برای افزایش اسپرم)

پیشنهاد  پارس کده

افزایش میل جنسی با این ۵ ماده غذایی

 

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

۸ دیدگاه

 1. این سایته که شما دارید که دارید تو اون تبلیغ الکل می کنید اون هم به عنوان کاهش دهنده میل جنسی
  واقعا که

  • من با الکل صد در صد مخالفم اما به نظر من این تبلیغ نیست، حتی ممکن است افراد متاهل با خوندن این مطلب از خوردن الکل اجتناب کنند.

   • یکی مثله بقیه در

    از نظر من شما در مورد الکل اشتباه میکنید شاید ما شیعه مذهب باشیم و برای ما حرام باشد ولی نمیتوان این واقعیت که باعث کاهش میل جنسی میشود را انکار کرد و افراد دیگر از فرهنگ های دیگر میتوانند برای کنترل میل جنسی از آن استفاده کنند.
    درضمن من قصد توهین نداشتم و اگه ناراحت شدید به بزرگی خودتون ببخشید

 2. سلام،این خوراکی هایی که برای کاهش میل جنسی هستند ضرر دارن،میشه داروی گیاهی یا خوراکی دیگه ای که مضر نباشه ولی میل جنسی رو کاهش بده معرفی کنید

 3. ما که گیج شدیم یجا میگن قهوه افزایش دهنده میل جنسیه یجا میگن کاهش دهنده حالا منظور من به وب سایت شما نیست ولی واقعا خودتون رو بزارید جای کسایی که میخوان سطح اطلاعاتشون رو بالا ببرن من که گیج شدم اینم منبع اطلاعات در مورد خواص قهوه
  http://www.hidoctor.ir/77613_%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%82%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%86%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D9%82%D9%87%D9%88%D9%87.html/

نظر خود را بیان کنید