""

بیوگرافی سلنا گومز و عکسهای جالب آن

1

سلنا گومز اهل تگزاس آمریکا و متولد ژوئیه ۱۹۹۲ می باشد.پدرش اصالت مکزیکی و مادرش “مندی تیفی” نیز اصالت ایتالیایی داردکه دارای سابقه بازیگری نیز می باشد.

علت نامگذاری سلنا

پدر سلنا به خواننده  مشهور به نام سلنا علاقه ای خاص داشت که ۳ سال قبل از تولد سلنا گومز فوت نمود و به همین علت بعد از تولد سلنا پدرش این نام را برای او انتخاب نمود.البته نام درست او سلینا می باشد که دیگر به همان سلنا معروف گردید.

بیوگرافی و عکسهایی جذاب از سلنا گومز

سلنا گومز

مادر سلنا هنگام تولش فقط ۱۶ سال داشته  و زمانی که سلنای کوچک ۵ ساله بوده پدر م مادرش از هم جدا شدند و او تحت سرپرستی مادرش بزرگ گردید . هرچند زمانی که ۱۴ ساله بود مادرش مجددا ازدواج نمودو سلنا گومز تحت تاثیر فرهنگ اسپانیایی خانواده اش قرار دارد و یک کاتولیک است و خانواده کاتولیکی که یکشنبه ها کلیسایشان فراموش نمی شد.

زمانی که سلنا در حال رشد بود تحت تاثیر بسیار مادرش قرار داشت و او را می دید که برای اجرا در صحنه آماده می شد (مادرش بازیگر بود) و شاید بازیگری را از همان زمان فرا می گرفت

او محیط کودکی سختی را تجربه کرده است و خودش می گوید ماکارونی یک غذای اعیانی برای ما بحساب می آمد و دوران بی پولی فراوانی را تجربه کرده اند چرا که مادرش دوست نداشت که از پدر بزرگ و مادربزرگش پول قرض کند.

بازیگری:

سلنا گومز کوچک زمانی که ۷ ساله بود اولین کارش را جلوی دوربین تجربه نمود و در سال ۲۰۰۲ در برنامه ای کودکانه(بارنی و دوستان) شرکت کرد که با توجه به حضور پر قدرتش تا سال ۲۰۱۴ در همین مجموعه بازی کرد.

جالب اینجاست زمانی که ۹ ساله بود فکر می کرد پیر شده است چون با توجه به سنش دیگر مناسب بازی در این مجموعه نبوده بنابراین به سلنای کوچک احساس پیری دست داده بود.

اولین فیلم وی در سال ۲۰۰۳ بود که در “Spy Kids 3-D”:Game over” بازی نمود . استعداد او توسط استعداد یابی کانال دیزنی که در سراسر کشود دنبال بازیگر بود کشف گردید و در سال ۲۰۰۵ در فیلم تلویزیونی Walker, Texas Ranger:Trial by Five نقش ایفا نمود.

علاوه بر حضور و اجرا در تلویزیون سلنا نقش کوچکی نیز در Another Cindrella Story نیز ایفا کرد

خوانندگی

زمانی که از نیک جوناس جدا گردید بر روی موسیقی متمرکز گردید و اولین آهنگ خود را به نام هر چیز آن طور که به نظر می رسد نیست منتشر ساخت.این آهنگ برای مجموعه جادوگران محله متزلزل ساخته شده بود.

همچنین آهنگ هایی برای فیلم های (انیمیشن تینگر بل  Tinker bell، Another Cindrella Story و نقشه محافظت از شاهزاده خانم را ساخت

در سال ۲۰۰۸ یک گروه موسیقی به نام سلنا گومز در صحنه به وجود آورد که اولین آلبوم خود را به نام ببوس و بگو در سال ۲۰۰۹ منشر کردند و جزء آلبوم های برتر بیلبورد گردید.بعد از آن دو آلبوم دیگر از همین گروه منتشر کرد که همه جزء آلبوم های موفق بودند

سلنا گومز دارای خط تولید لباس های سازگار با محیط زیست نیز می باشد که همگی لباسهای تولیدی آن قایل بازیافت می باشند.

همچنین سلنا گومز جوانترین سفیر یونیسف می باشد.

عکس های سلنا گومز

بیوگرافی و عکسهایی جذاب از سلنا گومز

سلنا گومز

بیوگرافی و عکسهایی جذاب از سلنا گومز

سلنا گومز

بیوگرافی و عکسهایی جذاب از سلنا گومز

سلنا گومز

بیوگرافی و عکسهایی جذاب از سلنا گومز

سلنا گومز

بیوگرافی و عکسهایی جذاب از سلنا گومز

سلنا گومز

بیوگرافی و عکسهایی جذاب از سلنا گومز

سلنا گومز

پیشنهاد پارس کده:

عکس سلنا گومز بر روی مجله seventeen 2014

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید