""

box office 2013:

0

box office 2013:جدول فروش هفتگی

 

 

Box Office

باری دیگر با جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های آخر هفته‌ی سینماهای آمریکای شمالی در خدمتتان هستیم. در این هفته دو فیلم تازه اکران شده Bullet to the Head و Warm Bodies توانستند خود را در بین ۱۰ عنوان پر فروش اثبات کنند، البته فیلم Stand Up Guys هم این هفته به اکران در آمد، اما نتوانست وارد جدول ۱۰ عنوان نخست بشود.   جدول Box Office این هفته به این شرح است:

 

 

 

 

 Warm Bodies – $۱۹,۸۳۳,۹۶۷ – $۲۰,۳۵۳,۹۶۷

 Hansel and Gretel: Witch Hunters – $۹,۴۲۳,۲۷۴ – $۳۴,۶۷۶,۰۶۸

 Silver Linings Playbook – $۷,۷۳۸,۰۵۸ – $۸۰,۰۰۲,۶۱۶

 Mama – $۶,۵۹۰,۹۷۰ – $۵۸,۱۲۳,۰۷۰

 Zero Dark Thirty – $۵,۱۷۶,۴۲۸ – $۷۷,۶۷۳,۹۷۸

 Bullet to the Head – $۴,۵۴۸,۲۰۱ – $۴,۵۴۸,۲۰۱

 Parker – $۳,۳۰۲,۴۱۵ – $۱۲,۵۲۷,۲۹۷

 Django Unchained – $۳,۰۰۲,۷۶۹ – $۱۵۰,۹۴۲,۹۵۸

 Les Miserables – $۲,۴۲۰,۸۸۵ – $۱۴۱,۵۰۴,۱۳۰

 Lincoln – $۲,۴۰۲,۲۲۴ – $۱۷۰,۷۷۶,۷۴۲

از نکات مهم Box Office این هفته می‌توان به فروش خوب فیلم Warm Bodies اشاره کرد که با توجه به این که از بازیگر سرشناسی بهره نبرده است (البته به جز John Malkovich)، اما توانست در اولین هفته اکران در صدر قرار بگیرد. بعد از پایان سری فیلم‌های گرگ و میش که موضوع اصلی فیلم در مورد رابطه یک جوان با یک خون آشام احساسی بود، اکنون و با شروع شدن موج جدید فیلم کمدی/رمانتیک Warm Bodies شاهد رابطه زوج جوان نیمه انسان و نیمه زامبی خواهیم بود و باید دید که آیا زامب‌یها می‌توانند از خون آشام‌ها محبوبیت بیشتری کسب کنند یا این که تنها ساخته شده‌اند برای هد-شات شدن!

دیگر نکته مهم و البته ناامید کننده جدول این هفته مربوط به فیلم Bullet to the Head با بازی سیلوستر استالون می‌شود که مانند دیگر فیلم‌های اکشن این ماه بسیار ضعیف ظاهر شد و تیر خلاص را به قلب تمامی هواداران سینمای اکشن، به خصوص عنوانهایی که از ستارگان مشهور نسل گذشته استفاده برده بودند، شلیک کرد. همچنین عنوان Stand Up Guys با توجه به این موضوع که به نسبت، در تعداد سالنهای سینمای کمتری اکران خود را آغاز کرده در هفته اول در جایگاه هجدهم ایستاد.

همانطور که در جدول مشاهده کردید، عنوان Hansel and Gretel با ۵۲% افت فروش نسبت به هفته گذشته، مقام اول جدول را واگذار کرد. نکته جالب دیگر در مورد بازگشت فیلم دیدنی Lincoln به جدول هست که از جایگاه یازدهم، به جایگاه دهم بازگشت. همچنین فیلم Argo با ۱۲% افزایش فروش نسبت به هفته گذشته از جایگاه هجدهم، هفت پله صعود کرد تا در کنار Lincoln در جایگاه یازدهم قرار بگیرد.

در مورد فروش جهانی فیلمها هم باید مطلع باشید که عنوان Skyfall در این هفته توانست با کنار زدن The Dark Knight Rises، رسما هفتمین فیلم پرفروش تاریخ شود.  فروش جهانی سه فیلم Django Unchained و The Hobbit و ۰۰۷: Skyfall تا به امروز به ترتیب ۳۱۰ و ۹۵۰ و ۱,۰۹۴ میلیون دلار گزارش شده است.

منبع:سایت دنیای بازی

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید