""

darksiders بعدی ساخته نخواهد شد.

0

 

darksiders بعدی ساخته نخواهد شد.

دیگر خبری از ساخت قسمت بعدی Darksiders نخواهد بود:

Darksiders

متاستفانه دیگر خبری از قسمت های بعدی Darksiders نخواهد بود ، زیرا بنا بر اعلام Haydn Dalton طراح اصلی بازی ، این IP به علت ورشکستی که  شرکت Vigil Games به علت فروش دارایی های THQ دچار آن شد به پایان راه خود رسیده است.

خبر خداحافظی با سری Darksiders زمانی اعلام شد که کارگردان خلاق بازی Rovio یعنی آقای Patrick Liu در واکنش به این اتفاق در پستی اعلام کرد :

 

| دیگر Darksiders های بیش تری در کار نخواهد بود ! چرا Crytek ؟|

که Haydn Dalton طراح اصلی این سری در پاسخ اعلام کرده است :

| Patrick حقیقت این است که گاهی اوقات چیزهای خوب به پایان راه خود می رسند. به همین علت شما باید تا موقعی که می توانید از آن ها لذت ببرید.|

Dalton نقش کلیدی را در ساخت هر دو عنوان Darksiders 1 & 2 بر عهده داشت و وی به عنوان طراحی اصلی Vigil به استخدام درآمده بود.

در ماه جولای ۲۰۱۲ نیز Dalton تایید کرده بود که آینده این سری بستگی به میزان فروش Darksiders 2 و موفقیت این عنوان از لحاظ تجاری می باشد ، با این حال این بازی انتظارات  THQ را نتوانست آن طور که باید و شاید برآورده کندو در ماه اول انتشار خود فقط ۲۴۷ هزار نسخه در ایالات متحده فروخت.

برخی از اعضای سازنده سری Darksiders نیز پس از آن که THQ دارایی های خود را به حراج گذاشت چند روز بعد به Crytek پیوستند. چنین خبری باعث شد تا گمانه زنی هایی مبنی بر ساخت قسمت سوم Darksiders توسط تیمی جدید در استدیوی Crytek شود.

با این حال Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek مدتی بعد اظهار داشت که Darksiders 3 مناسب با استراتژی های این شرکت نیست و وی علاقه ای نیز به ساخت Darksiders III ندارد.

Vigil قبل از ورشکستگی رسمی THQ مشغول کار بر روی یک بازی شوتر اول شخص می بود و به نظر می رسد که با توجه وقایع رخ داده ، این بازی نیز به تاریخ پیوسته است.

به هر حال  Darksiders III دیگر وجود نخواهد داشت و این سری با دو شماره منتشر شده به کار خود پایان داد.

 

منبع:سایت گیمفا

مطالب مرتبط

اشتراک:

درباره نویسنده

نظر خود را بیان کنید